ZAKÁZANÝ OBJAV:„Umelé červené krvinky za 7 týždňov trvalo zbavujú hypertenziu, posilňujú cievy a neuveriteľne posilňujú imunitu“!

img

Počas natáčania rozhovoru s Petrom Šedivým došlo k incidentu, ktorý uviedol do rozpakov „elitu“ medicíny. Rešpektovaný kardiochirurg svojim vyhlásením ohromil publikum. Predovšetkým nadával lekárskym úradníkom.

Peter Šedivý otvorene vyhlásil: „Napĺňate programy informáciami o víruse, ale zatvárate oči pred problémom, ktorý na Slovensku ročne zabije 1,5 milióna ľudí! Prečo nikto nehovorí o ochoreniach kardiovaskulárneho systému? Prečo všetci mlčíte, že už existuje prípravok, ktorý hypertenziu úplne eliminuje?"

Tlak! To je hlavný vrah ľudí. Nielen na Slovensku, ale po celom svete. A všetci sa tvárite, že to tak má byť. Nevšimnete si pokročilé preparáty, ktoré tento problém raz a navždy vyriešia.

"Chémia nelieči vaše srdce a cievy, ale zabíja!" — Peter Šedivý

Kardiovaskulárne ochorenia sú na prvom mieste na svete z hľadiska počtu obetí na životoch. 94% srdcových infarktov a mŕtvic je spôsobených vysokým krvným tlakom. V 89% prípadov je hypertenzia pri srdcovom infarkte a mozgovej mŕtvici smrteľná.

img
*ďalšie triedy ochorenia zahŕňajú ochorenie nervového systému, ochorenie endokrinného systému, poruchy príjmu potravy a metabolické poruchy
 • 841 915 ümrti choroby obehového systému

 • 366 522 úmrti ďalšie triedy choroby

 • 288 756 ümrti z novotvaru

 • 131 252 ümrti vonkajšie príčiny

 • 93 039 úmrtí choroby trávenie

 • 59 803 ümrtí ochorenie dýchacích ciest

 • 31 786 ümrti infekcné a parazitárne ochorenie

Pokiaľ hovoríme o konkrétnych hodnotách, potom je hypertenzia príčinou približne 77–78% „prirodzených“ úmrtí. V absolútnych číslach je to asi 1,5 milióna úmrtí v roku 2020, a vy vymývate hlavy a zavádzate neuveriteľné opatrenia kvôli takmer asymptomatickému ochoreniu, ktoré sa navyše objavilo nie dnes a je nepravdepodobné, že niekam zmizne.

„Ľudia neumierajú kvôli vírusu, ale kvôli opotrebovanému srdcu a cievam! Pamätajte si to raz a navždy!“ hovorí Peter Šedivý.

Štatistiky sú šokujúce! Epidémia si vyžiadala 40-tisíc životov a za rovnakú dobu zomrelo takmer 200 000 Slovákov na problémy s cievami a srdcom.

A najvtipnejšie a najsmutnejšie na tom je, že 99,87% ťažkých prípadov Covid-19 sú ľudia s cievnymi chorobami! S tlakom. Problémy so srdcom. Keby tieto choroby nemali, znášali by všetko asymptomaticky. A to je hlavná riziková skupina. A opäť o tom nikto nehovorí, pretože okamžite vyvstane otázka – čo robíte na liečbu ľudských krvných ciev a sŕdc?

img

Milan Šťastný: "Pane Šedivý, ste odvážny človek, keď sa nebojíte takých vyhlásení!"

Petr Šedivý: „Som už taký starý, že sa ničoho nebojím. A ja už jednoducho nemôžem mlčať. Nemôžete len kecať a neponúkať konkrétnu liečbu. Som lekár, zložil som Hippokratovu prísahu a dodržiavam ju.

Za svojimi slovami si vždy stojím. Pandémia pominie, bude vakcína, svet ju prežije, ako každú epidémiu predtým. Ale vírus chamtivosti a korupcie v nás zostane, obávam sa, že navždy. Proti tomuto vírusu nebola doteraz vyvinutá žiadna vakcína.

Milan Šťastný: "O čom vlastne hovoríte?"

Peter Šedivý: „To, že existujú choroby, ktoré sa v našej medicíne bežne liečia roky. Pracujem s kardiovaskulárnymi chorobami, zaoberám sa rehabilitáciou ľudí po infarkte a mŕtvici. A v tejto oblasti je podvod všade okolo.

Som si istý, že aj pri liečbe pohybového aparátu, tráviaceho traktu a čohokoľvek iného je možné liečiť podľa príznakov, zmierniť stav, ale neobnoviť úplne zdravie.

A dôvodom sú farmaceutické korporácie a ich lekárski zástupcovia, ktorí podplácajú lekárov po celej Slovenskej republike. A teraz, keď je Covid-19 vydesený z každého programu, je to pre spoločnosti vôbec nekontrolovateľné. Môžete predávať testy, dezinfekčné prostriedky, lieky na každý symptóm. A v prípade smrti zviesť všetko na epidémiu. Toto všetko vidím a robí sa mi z toho zle."

img

Cievy a tlak neliečime!

Milan Šťastný: "Chcete teda povedať, že všetke moderné lieky na hypertenziu nie sú účinné?"

Peter Šedivý: „Lieky na tlak, ktoré sa oficiálne predpisujú ľuďom, plnia jednu dôležitú funkciu – prevádzajú peniaze z vreciek pacientov do vreciek lekárskych oligarchov.

Sú to legálne drogy. Posúďte sami. Pacient si vezme prášok, jeho stav sa zlepší. Pôsobenie lieku sa zastaví a tlak zase stúpne. Takto fungujú všetky drogy. Aby ste sa cítili dobre, musíte hľadať novú „dávku“.

Hlavná vec, ktorú treba pochopiť, je toto: v núdzových situáciách „chemické“ lieky sú potrebné a dôležité. Zachraňujú životy, keď je potrebná naliehavá pomoc. V 1. svetovej vojne sa napríklad heroín používal na bojisku, aby ranení nezomreli šokom bolesti.

Ale ak neustále beriete prášky, potom ničí telo. Rovnako ako heroín. Nie tak rýchlo, ale princíp účinku je rovnaký. A aby ste sa zbavili vedľajších účinkov, predajú vám ďalšie prášky. A ďalšie. A ďalšie. Čím viac, tým lepšie pre lekárne a farmaceutický biznis.“

img

Milan Šťastný: "Ale ľudia žijú roky na liekoch!"

Peter Šedivý: „Drogovo závislí môžu žiť aj pomerne dlho. Ale čo je to za život?

Keď bolia kĺby. Keď ešte mladí muži, niečo cez 50, dostávajú prostatitídu a strácajú potenciu. Keď obličky zlyhajú a opuchy začnú mučiť. Spočiatku opúchajú nohy, takže chôdza môže byť obtiažna. Potom vnútorné orgány. Že sa žalúdok stáva súdkovitým.

Niektoré tabletky sú pri dlhodobom užívaní všeobecne onkogénne. Pozrite sa na štatistiky rakoviny – tu je tá skutočná epidémia.

Nehovorím o takých maličkostiach, ako sú problémy so spánkom, tinnitus, strata zraku a sluchu. Zoznam môže byť dlhý. A dôvod je jediný – opotrebované špinavé cievy, ktoré nikto neošetruje. Hoci prípravok už existuje a vykazuje vynikajúce výsledky."

img

Milan Šťastný: „Hovorili ste o nejakom prelomovom preparáte na srdce a cievy? Čo je to za preparát? Prečo zástupcovia lekární reagujú na jeho názov ako upíri na slnečné svetlo?"

Peter Šedivý: „Hovorím o "Optiheart". Ide o unikátny produkt založený na živých rastlinných vita molekulách.

„Optiheart“ je vývojom Slovenského centra molekulárnej biológie. Býva tiež často nazývaný ako „umelé červené krvinky“. Pretože výrobok stimuluje tvorbu mladých červených krviniek, ktoré sa podieľajú na „čistení a oprave“ krvných ciev.

"Optiheart" po roky čistí krvné cievy a stabilizuje krvný tlak. Produkt je vyrobený z najkvalitnejších talianskych rastlinných surovín. Nie je nutné ho brať nepretržite. Len za 7 týždňov úplne obnoví cievnu sieť a tlak bude ďalších 5 rokov 120 až 80.

Za vývoj tohto produktu získal tím našich vedcov medzinárodné ocenenie v terapeutickej biológii. Za inovatívny prielom v liečbe hypertenzie a vaskulárnych patológií

Zdalo by sa, že po takom uznaní by lekárne mali stáť v rade na právo predávať "Optiheart". Štát by mal tento prípravok osvojiť. Ale nie. Úplné, smrteľné ticho. Zdá sa, že si nikto nevšimol prelom.

A zástupcovia lekárskeho biznisu vôbec neznášajú tento produkt. Majú stovky liekov, plány na predaj a príjmy. A tieto plány nemožno splniť iba s "Optiheart". Ľudia po 7 týždňoch liečby zabúdajú na cestu do lekárne.

Preto taká nenávisť ku "Optiheart". Nie je možné ho očierniť. Napriek tomu existuje medzinárodné uznanie, certifikáty, vedecké články, tisíce spokojných pacientov. Preto bola zvolená stratégia ignorovania. Predstierať, že "Optiheart" neexistuje. A keď som o ňom začal hovoriť v programoch, vyvolalo to proti mne neskrývanú agresiu.“

Naštartovanie samotnej liečby organizmu.

Milan Šťastný: "Na čo tento preparát vôbec je?"

Peter Šedivý: „Hlavným cieľom „Optiheart“ je obnovenie ciev. Je to základ, na ktorom stojí vaše zdravie.

"Optiheart" obnovuje krvné cievy v 3 fázach:

 1. Rozkladá cholesterolové plaky.
 2. "Opravuje" poškodenie stien krvných ciev.
 3. Zlepšuje vedenie nervových vzruchov z mozgu.

Obnovenie prietoku krvi a posilnenie cievnych stien naštartuje reťazovú reakciu obnovy tela. Spustia sa skryté imunitné sily a telo sa začne samo liečiť.

Tento samoliečebný proces sa nazýva auto-regenerácia. Tieto mechanizmy sú dané prírodou a "Optiheart" je katalyzátor, kľúč, ktorý "spúšťa" auto-regeneráciu.

Zbavte sa 7 chorôb za 7 týždňov!

Milan Šťastný: "Čo človek získa po kúre terapie"Optiheart"?"

Peter Šedivý: „Ach, človek po kúre „Optiheart“ dostane veľa! Pozrite sa sami:

1. Tlak, ako má astronaut.

Po prvé, je to úplné zbavenie sa hypertenzie. Po 7 týždňoch pravidelného užívania „Optiheart“ sa cievna sieť tela úplne obnoví. Cievy sa stávajú elastickými a pevnými. Inými slovami, cievy ožívajú a bez problémov „hasia“ výkyvy krvného tlaku. Či už kvôli nervom alebo kvôli fyzickej námahe, obnovené cievy kompenzujú akýkoľvek pokles a udržia stabilný tlak 120 až 80.

2. Zlepšenie funkcie mozgu.

Po použití „Optiheart“ sa cerebrálny obeh zlepší o 73%.

Pacienti s potešením oznamujú, že ním:

 • Zlepšuje sa pamäť.
 • Spánok sa normalizuje, ochabnutosť a slabosť zmizne.
 • Prestáva sa zvonenie v ušiach.
 • Mizne bolesť hlavy.

3. Zlepšenie zrakovej ostrosti, obnovenie rohovky.

"Optiheart" čistí nielen veľké cievy a tepny, ale aj najmenšie kapiláry. Zvlášť početné sú v očiach. To vedie k obnove buniek sietnice a zlepšenie svalového tonusu očí.

 • Zraková ostrosť sa zlepší z 0,5 na 2,1 jednotiek.
 • Očný tlak sa normalizuje.
 • Znižuje príznaky šedého zákalu.

4. Opuchy zmiznú.

Obnovuje sa správne fungovanie obličiek a metabolizmus tekutín v tele. Obličky prestávajú zadržiavať vodu a nie je potrebné užívať diuretiká.

 • Prestanú bolieť a opúchať nohy.
 • Brucho sa zmenšuje, pretože ustupuje opuch orgánov.
 • Tekutina opúšťa pľúca, ľahšie sa dýcha.

5. Hemoroidy a prostatitída vás nebudú trápiť.

Najvýraznejšie ochorenia spôsobené krvnými cievami:

 • Kŕčové žily.
 • Hemoroidy.
 • Prostatitída.
 • Impotencia.

6. Obnovenie srdca.

Čistenie aorty má priaznivý vplyv na tonus srdcového svalu. V 93% prípadov tachykardia vymizne, v 99% je ischémia vyliečená.

 • Srdcová frekvencia a pulz sa normalizujú.
 • Mizne bolesti srdca.
 • 17-krát nižšie riziko srdcového infarktu.

7. Imunita začína fungovať.

Zlepšuje sa prekrvenie kostnej drene, ktorá sa podieľa na tvorbe imunitných buniek. To vedie k zvýšeniu obranyschopnosti organizmu.

Imunita je ochranca nielen pred vírusmi, ako napr. aktuálny Covid-19. Hlavnou funkciou silného imunitného systému je ochrana pred rakovinovými bunkami. Silný imunitný systém včas rozpozná a zničí rakovinové bunky. Nespôsobuje vznik plnohodnotného nádoru.

Imunitný systém, ktorý funguje aspoň o 100%, je už pre vírusy neprekonateľnou bariérou. A to je dnes tiež veľmi dôležité.“


Predseda odborového zväzu lekárnikov zavesil, keď sa dopočul o "Optiheart".

Dominik Zemánek Predseda zväzu lekárenských reťazcov SR.

img

Zavolali sme vedúcemu lekárnikovi krajiny a chceli sme vedieť, prečo v žiadnej lekárni nie je "Optiheart".

Dobrý deň, pán Zemán! Povedzte prosím, prečo slovenské lekárne ignorujú produkt "Optiheart"? Počuli ste o ňom?

Prečo sa zaoberáte provokáciami? Na takéto otázky nebudem odpovedať!!! Do toho Vám nič nie je!

- Zavesenie...


Ako dostať "Optiheart".

Milan Šťastný: „Po takom rozhovore s vedúcim lekárnikom krajiny vyšlo najavo, že v lekárňach výrobok nie je a nebude. Ale stále sa dá dostať, že?"

Peter Šedivý: „Áno, všetci naše občania si môžu "Optiheart" objednať online priamo z továrne.

img

Milan Šťastný: "Prečo možno tento prípravok zohnať iba cez internet?"

Peter Šedivý: „Deje sa tak z troch dôvodov:

 1. Zaistenie kvality. "Optiheart" je expedovaný priamo z továrne k zákazníkovi.
 2. Chránenie pred sprostredkovateľmi. Aby nikto nemohol získať 10 000 až 20 000 až 30 000 pri ďalšom predaji.
 3. Rýchle doručenie na adresu."

Lokálne výhody pre dôchodcov!

Peter Šedivý: „V krajoch teraz funguje program Fondu sociálnej podpory. V rámci tohto programu si môžete objednať "Optiheart" so zľavou 40% až 100%. Stalo sa tak v rámci programu prevencie chorôb.

Zvýhodnenia sú poskytované predovšetkým osobám starším ako 47 rokov žijúcim v krajoch so zvýšenou epidemiologickou situáciou:

 • ☑ Váš kraj

Dôrazne odporúčam nestrácať čas! Druhá šanca už nebude. Nie je známe, ako dlho program potrvá a ako dlho budú stačiť zásoby "Optiheart".

Získajte "Optiheart" hneď teraz!

Peter Šedivý: „Ak chcete získať až 100% zľavu na „Optiheart“ v rámci programu sociálnej podpory, otvorte jedny z dverí a zaklopte na zľavu na produkt.

Doba konania promo-akcie - od do (vrátane)! Potom je možné produkt zakúpiť iba za trhovú cenu, ktorá je 39 Euro za balenie.“

Dôležité:

Došlo sa k záveru, že a je najlepší čas začať s liečbou hypertenzie. Počas tejto doby sa účinok užívania produktu zvyšuje. Zotavenie je o 47% rýchlejšie ako v ktorúkoľvek inú ročnú dobu.


POZOR: V rámci akcie od distribútora "Optiheart" je možné získať za 0 eur. Skúste svoje šťastie a získajte možnosť vyzdvihnúť si tovar zadarmo, potom vyplňte objednávkový formulár nižšie do (vrátane). Počet balení je obmedzený. Budete mať len jeden pokus!

Výhradne pre našich čitateľov zaraďujeme oficiálne žrebovanie prípravku.
Zostávajúce zľavy budú vydané všetkým ochotným do vrátane!

Získajte zľavu 20 – % alebo ZADARMO!
Kliknite na "skúste šťastie"a získajte zľavnenú položku!

Všetko, čo musíte urobiť, je zadať svoje meno a telefónne číslo.

Poponáhľajte sa! Zostáva vám:
:

POZOR! Vyhnite sa falzifikátom!

39 Euro 0*
*pri objednávke kurzu

Komentáre:

Zdenka Hlinková | Senec

img

Objednala som "Optiheart" pre svojich rodičov ešte pred všetkými zľavami. Obaja majú hypertenziu. Produkt je bomba! Už v prvých dňoch prestali piť lekárenské prášky a otravovať svoje telo! Tlak sa vrátil do normálu. Teraz vám odporúčam "Optiheart"!

Alžbeta Homová | Malacky

img

Peter Šedivý je najčestnejší lekár! Vždy mu verím a nikdy ma nesklamal! Objednala som v akcii, dostala som 100% zľavu, stalo to haliere! Privezené na druhý deň kuriérom. Tlak ma veľmi otravoval. Teraz je všetko v poriadku, nemôžem ani uveriť.

Janka Maruseková | Podolie

img

Všetkých ministrov by som rozpustila, stále klamú, tancujú podľa melódie tých, čo im dávajú peniaze!! Obdivujem odvahu tohto lekára, ale zdá sa mi, že už nebude mať kariéru.

Zuzana Mníchová | Košice

img

Nebyť Vás, pán Šedivý, nikdy by som sa o Optiheart nedozvedela. A s veľkou pravdepodobnosťou zomrela o pár rokov neskôr. Mali ste ma vidieť skôr... A navyše balíček dorazil aj veľmi rýchlo.

Imrich Marusek | Malé Kosihy

img

Dlhé roky som trpel hypertenziou, došlo až k strate vedomia, dokonca v práci už si na mňa zvykli. Malá zmena počasia - skoky tlaku, takmer si zľakol - koniec, okamžite bez síl. Tachykardia sa objavovala v noci. Lekári sa neustále strašili rizikom mŕtvice, pretože cievy také výkyvy nevydržia. Bolo to veľmi desivé, pretože moja žena zomrela na mŕtvicu. O Optiheart som sa dozvedel náhodou, narazil som na zmienku v článku a rozhodol som sa to vyskúšať. Už niekoľko mesiacov ako som zabudol na slabosť a tlakové skoky. Cítim sa nabitý energiou a dokonca aj omladený. Odporúčam všetkým!

František Paták | Nitra

img

Keď som začal brať Optiheart, ani som si nepredstavoval, že účinok bude taký. Bolesti hlavy (závraty) zmizli, dýchavičnosť zmizla, všetky príznaky zmizli. A teraz, v 53 rokoch, môžem dať náskok mnohým 30-ročným. Veľmi ďakujem, že ste ľuďom otvorili oči tým, že ste im o probléme povedali. To od praktického lekára nikdy nebudete počuť!

Rudolf Maco | Trenčin

img

Nedávno som v televízii sledoval program o pacientoch s hypertenziou. Tam o tomto produkte hovorili, chválili sa, že sme vytvorili najlepší preparát na svete na čistenie ciev. Podľa mňa tam bol dokonca aj minister.

Monika Šimová| Bratislava

img

Tiež som objednala, podarilo sa mi získať 100% zľavu! Sľúbili dodanie do 2 dní, teším sa!

Štefan Haluška | Banska Sťiavnica

img

Už dlhší čas trpím bolesťami hlavy. Tlak sa kolísal, užívala som tento preparát niekoľko týždňov, všetko zmizlo. Ďakujem.

Ľubica Kolomanová | Poprad

img

Dlho som premýšľala o čistení kapilárov, nemohla som si nájsť vhodný liek. Zdá sa, že to stojí za to a ešte keď Peter Šedivý to odporúča. Verím mu, je to čestný človek.

Mária Holubová | Iľava

img

Nie je to podvod? Prečo inzerovať na webe?

Rastislav Demeter | Palárikovo

img

Mária, čítali ste ten článok vôbec? Všetko je na internete, pretože v lekárňach sú chytáky a chcú na tom iba zarobiť! A aký druh podvodu sa môže stať, keď platba prebehne pri doručení a ešte môžete vyhrať až 100% zľavu z promo-akcie? Objednal som - doručil mi to kuriér, všetko som skontroloval, prezrel, ohmatal. A na internete je toho teraz veľa – od oblečenia a obuvi po spotrebiče a nábytok.

Marián Floch | Námestovo

img

Súhlasím s recenziami. Keď som začal užívať, v prvých dňoch som už cítil výsledok. Optiheart všetkým vrúcne odporúčam!

Roman Múčka | Vlachy

img

Užíval som Optiheart so svojou manželkou a obaja sme zaznamenali výrazné zlepšenie zdravia. Naozaj, ako keby sme omladli a pribudlo viac sily v nás. Tlak sa nám normalizoval. Už žiadne bolesti hlavy. Vďaka moc.

Ľubica Horváthova | Bratislava

img

Dostala som sa do nemocnice kvôli vysokému krvnému tlaku. Liečili ma 3 mesiace. Žiadny zmysel. Predpísali mi Concor 5 mg. Brala som to ešte pol roka. Potom som videla reklamu v televízii, odporúčali tento skvelý Optiheart! Ach môj bože, to je kúzlo. Už rok som nevidela žiadne príznaky hypertenzie. Optiheart som užívala iba mesiac. Veľké vďaka výrobcovi! S hlbokou poklonou.

Viera Benčiková | Poprad

img

Optiheart beriem už druhý mesiac, odporučila mi moja suseda. Všetko mi vyhovuje. Tlak ma takmer už netrapí. Vďaka tvorcom tohto preparátu!

Netline LLC
129281, Moscow, ul. Izumrudnaya, d. 13, k. 2, et. 1, pom. 1, kom. 2, of. 4

Политика конфиденциальности
Пользовательское соглашение